Sunniva (13) ble drept.Siktet gutt (17) larr seg avhøre av politiet

FOTO:  Privat/politiet

 

 

 

 

 

 

 

VÅRHAUG: Helt siden Sunniva Ødegård (13 ble funnet drept i Hå kommune for noen uker, har  gutten (17) som er arrestert og siktet for drapet, nektet å forklare seg overfor politiet. Det er gjort flere forsøk på politiavhør, men de er blitt avbrutt av siktede. Nå har 17-åringen derimot  gått med å la seg avhøre av både politi og av Kripos. Det er de glade for. Også Sunnivas familie ser frem til en fremgang i saken. I følge politiet, tilstår siktede å ha vært på åstedet, men nekter å ha noe med drapet å gjøre. 

 

SISTE:  11.08.18:   Gutten (17) som var siktet for drapet på Sunniva Ødegård (13) i Varhaug,  har nå i et avhør med politiet og Kripos,ha tilstått å ha drept  17-åringen 29 Juli.  Det forteller politiet i en presse konferanse. I følge politiet skal siktede ha forklart at Sunniva var et tilfeldig offer.   

Denne bloggen drives av NorgeOgVerdensNytt. En midlertidig nyhetsplass til ny nyhets-redaksjon-side/domene er på plass. Tidligere har vi hat en suksess nyhetsside/blogg med flere tusen lesere/følgere. Vi håper på ny suksess: norge_ogverdensnytt@hotmail.com
Posts created 7201

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top