Last Updated:

Passasjerbåt gikk på skjær – ingen personer er skadet

Categories Blogg

Foto:     Norge-Og-Verdens-Nytt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nødetater, redningsskøyte og redningshelikopter er nå på vei til til et skjær ved Jomfruland etter at en båt som tar passasjerer har kjørt på skjæret. Det medler Sør-Øst politidistrikt på sin Twitter. Per nå vet politiet lite om hendelsen, får Norge-Og-Verdens-Nytt opplyst. Ifølge politiet

 

 

skal en person som ikke langt unna ha meldt inn om den aktuelle hendelsen. Litt over klokka 18.00 skriver politiet at det var to ansatte om bord i båten. Det skal ikke være snakk om hverken personskader eller passasjerer på båten, melder politiet på Twitter. Båten står oppe på skjæret.

 

 

Opplysninger om at det kan ha vært noe feil med styringa på båten, skriver Sør-Øst politidistrikt på Twitter klokken 18.28.Politibåten kjører de to som var om bord i båten, inn til land, skriver politiet på Twitter.

0 kommentarer

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *