Foto/
- Følg Norge-Og-Verdens-Nytt inne på facebook-siden
En person skl være skaddet etter å ha blitt skutt på Brynseng i Oslo. Vi er i søk etter en eller flere gjerningspersoner. Det melder politiet på sin twitter ikveld. Politiet bekrefter til NorgeOgVerdensNytt (NOVN) at det er en mann i 20-årene som har blitt
#Oslo. Brynseng. Vi er i søk etter en eller flere gjerningspersoner etter at en person er skutt. Vedkommende kjøres sykehus. Vi har pr nå ingen opplysninger om hendelsesforløpet eller bakgrunnen for skytingen. Ukjent skadeomfang på fornærmede.
— OPS Politiet Oslo (@oslopolitiops) August 30, 2021
skutt, og at han er alvorlig skadd. Vedkommende er kjørt sykehus, skriver politiet. Politiet melder videre at de ikke har opplysninger om hendelsesforløpet eller bakgrunnen for skytingen. Vi avhører nå også vitner på stedet og sikrer oss kamerabilder, skriver politiet.